Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

MAĎARSKO - PANYOK PEKNÝ POZEMOK 2.342 M2

Interné ID: 100205049
Ulica: Fo ut
Obec: Pányok
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
23 990 €

Popis nehnuteľnosti

MAĎARSKO - Pányok. Ponúkame Vám na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu alebo rekreačnej chaty v obci Pányok - Maďarsko o rozlohe 2342 m2.


Okolie pozemku zeleň, stromy, nádherná príroda. Ak rozmýšľate nad bývaním v lone prírody neďaleko Košíc neváhajte ma kontaktovať. Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite je na ňom trvalý porast, svah je spevnený opornými múrmi, Šírka pozemku pri ceste je približne 70 m a dovnútra asi 33 m. Príjazdová spevnená komunikácia. Inžinierske siete : elektrina pred pozemkom, plyn a voda sú v dosahu.

Cena 23 990 € - možnosť úpravy výhodnejšej ceny podľa aktuálneho kurzu Ft/€. Realitný servis je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, vystavením a vybavením LAKCIM karty, súčinnosť pri prepise energií a služieb spojených s bývaním. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Nehnuteľnosť sa nachádza v prihraničnej oblasti do 30 km od štátnej hranice, nie je problém s denným dochádzaním na Slovensko.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
2342 m2

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti