Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Výkup do 24 hodín bezpečne a rýchlo, jednoducho, bez čakania.

Odkúpime Vašu nehnuteľnosť v Košiciach a okolí do 24 hodín!

Čím skôr sa rozhodnete a požiadate o radu našu realitnú kanceláriu, tým lepšie, rýchlejšie a  výhodnejšie môžete svoj prípadný problém a starosti vyriešiť.

Komu odporúčame výkup nehnuteľnosti:

Je určený pre klientov, ktorí chcú mať istotu, bezpečnosť a preferujú rýchlosť.
Jedným z mnohých a častých dôvodov je rýchla či výhodná kúpa inej nehnuteľnosti, prípadne rodinné problémy, exekučné konania, dlhy, pôžičky.

Je výkup nehnuteľnosti výhodný?

Z vyššie uvedených dôvodov, ale i z mnohých ďalších je výkup nehnuteľnosti pre  majiteľa výhodný. Naša realitná kancelária nielenže uhradí dohodnutú čiastku rýchlo, ale tiež   zariadi všetky nutné úkony spojené s predajom nehnuteľnosti. 

V prípade vážnych problémov je rozumnejšie nehnuteľnosť predať s drobnou stratou oproti  trhovej hodnote, ale neprichádzate o svoj ďalší hnuteľný a nehnuteľný majetok.