Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

Michal L.

Odporúčam, profesionálne a príjemné.

Ján M.

Maximálna spokojnosť. Ochotní, ústretoví a odborní 

Bibiána B.

Ďakujem za skvelú spoluprácu, profesionálny prístup, ochotu a ústretovosť. Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo, bez problémov, s dôverou, s pocitom pohody a pokoja, čo je v dnešnej hektickej dobe nesmierne vzácne. Zmluvné podmienky boli dodržané, ba viac, oceňujem prístup p.Friedricha, nakoľko vždy ochotne poradil, pomohol, bol po celú dobu predaja vždy dostupný ochotne zodpovedať na všetky otázky súvisiace s predajom nehnuteľnosti. Ďakujem 1000x p.Friedrich. Až chcete mať bezsenné a pokojné noci, doporučujem všetkým predávajúcim, či kupujúcim nehnuteľností využiť služby tejto skvelej realitnej kancelárie. Ďakujem z celého srdca!!!

Zuzana P.

Po mojich zlých skúsenostiach s realitnými kanceláriami som sa bála znovu predávať moju nehnuteľnosť cez realitku. Avšak p. Friedrich ma presvedčil,že netreba hádzať všetkých do jedného vreca. V Reality69 mi poradili, pomohli. Predaj nehnuteľnosti bol vdaka ich dlhoročným skúsenostiam veľmi rýchly a bezproblémový. Určite jediná realitná kancelária, ktorú odporúčam. Dokonca mi po predaji mojej nehnuteľnosti pomohli s kúpou inej, ktorá taktiež prebehla bez problémov.

Ján B.

Všetky moje nehnuteľnosti som riešil cez túto realitnú kanceláriu. Bez problémov. Odporúčam.