Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

MAĎARSKO - Telkibánya. Ponúkame Vám na predaj apartmánový hotel Aranygombos Fogado Telkibánya.

Nachádza sa vedľa sochy svätej Kataríny, 5 minút jazdy od kostola Panny Márie. Nehnuteľnosť má 23 izieb v nádhernom romantickom prostredí. Nehnuteľnosť leží na dvoch rozľahlých pozemkoch - 2365m2 a 3273m2, spolu 5638m2 so šiestimi budovami. Budova A - 460 m2, B - 122 m2, C- 96 m2 , D - 96 m2, E - 705 m2,F - 632 m2. Tento komplex tvorí jeden celok má jedného vlastníka. Zavedené sú všetky inžinierske siete, každá má samostatné merače, jednotlivé budovy majú nezávislé kúrenie. Budovy v areáli sú momentálne v rekonštrukcii a nie sú v prevádzke. Areál je prístupný po asfaltovej ceste. Cez covidové obdobie bola prevádzka zatvorená a majiteľ začal rekonštrukciu a prestavbu na štvorhviezdičkoví penzión. Rekonštrukčné práce boli zahájené v celom objekte a na všetkých budovách. V prípade vážneho záujmu máme k dispozícii detailné informácie. Jedná sa o investíciu pre nového majiteľa s kladným vzťahom k hotelierstvu, turizmu, gastronómii. Aranygombos Fogado sa nachádza v krásnom lesnom prostredí, polohou je predurčený na  nerušené ubytovanie, školy v prírode spojené s ubytovaním, detské tábory, konferencie, Welnes a množstvo ďalších aktivít spojených s rozvojom turistiky. Výborné recenzie ubytovaných, svadby, školenia. 

Cena 900 000 € - možnosť úpravy výhodnejšej ceny podľa aktuálneho kurzu Ft/€. Realitný servis je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, vystavením a vybavením LAKCIM karty, súčinnosť pri prepise energií a služieb spojených s bývaním. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Nehnuteľnosť sa nachádza v prihraničnej oblasti do 30 km od štátnej hranice, nie je problém s denným dochádzaním na Slovensko.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
1905 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti