Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

MAĎARSKO - ENCS - BÝVALÝ OBJEKT REŠTAURÁCIE HERNÁD.

Interné ID: 100204927
Ulica: FO
Obec: Encs
Okres: Encsi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
285 000 €

Popis nehnuteľnosti

MAĎARSKO - Encs. Ponúkame Vám na predaj v centrálnej časti Encsu priemyselný objekt s rozlohou takmer 700 m2 (bývalá reštaurácia Hernád) nachádzajúci sa na pozemku 1 101 m2.

Nehnuteľnosť má vynikajúcu infraštruktúru, pretože diaľnica spájajúca Košice a Miskolc je vzdialená len 1 km a železničná stanica je vzdialená 500 metrov. V Encsi sa navyše nachádza hneď vedľa hlavných cestných ťahov. Diaľnica otvorila regiónu novú cestu, ako sa zapojiť do krvného obehu medzinárodných ekonomických aktivít. Encs sa nachádza na polceste medzi Miskolcom a Košicami s dostupnosťou do Košíc za 25 minút. Ešte v 90. rokoch bola reštaurácia považovaná za prestížnu, vychýrenú reštauráciu, ktorá zaručovala najkvalitnejšiu zábavu na mnohých podujatiach so stovkami ľudí. Od uzavretia sa objekt nevyužíva, búracie a rekonštrukčné práce začaté predchádzajúcimi majiteľmi sa zastavili, čo je vidieť na súčasnom stave. Na základe svojich parametrov môže nehnuteľnosť vyhovovať viacerým typom podnikania. Miestni a okolití obyvatelia si ešte v živej pamäti pamätajú honos reštaurácie Hernád a podľa ich vyjadrení by bol dopyt po podobnom stravovacom podniku, ktorý by sa dal rozšíriť o cestovný ruch. Priestranné priestory môžu byť vynikajúce na usporiadanie väčších  firemných akcií, konferencií a školení, prípadne aj viacerých súčasne. Je vhodný aj na skladovanie rôznych produktov, skladovanie stavebných materiálov,  alebo obchodnú budovu. Vzhľadom na priaznivú situáciu regiónu a sídla existuje viacero možností uplatnenia a podpory pre podnikateľov. Nehnuteľnosť získala nenávratnú dotáciu na energetickú obnovu vo výške 25 miliónov forintov, ktorá je zahrnutá v cene, ako aj pridružená spoločnosť. Ak máte záujem o nehnuteľnosť, kľudne mi zavolajte a spoločne sa na ňu pozrieme. Naša kancelária má k dispozícii kompletné informácie.

Cena 285 000 € - možnosť úpravy výhodnejšej ceny podľa aktuálneho kurzu Ft/€. Realitný servis je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, vystavením a vybavením LAKCIM karty, súčinnosť pri prepise energií a služieb spojených s bývaním. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Nehnuteľnosť sa nachádza v prihraničnej oblasti do 30 km od štátnej hranice, nie je problém s denným dochádzaním na Slovensko.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
1101 m2
Úžitková plocha:
700 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti