Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

MAĎARSKO - GONCRUZSKA - STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝBORNOM MIESTE 1200 M2

Interné ID: 100204733
Ulica: FO
Obec: Göncruszka
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bývanie
Iné:
15 000 €

Popis nehnuteľnosti

MAĎARSKO - Göncruszka. Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok v Maďarsku v obci Göncruszka 30 minút z centra mesta Košice.

Obec je vyhľadávaná a obývaná početnou slovenskou komunitou. Pozemok je rohový, možnosť vstupu z dvoch strán, slovenský sused, vhodný na výstavbu rodinného domu, chaty, nachádza sa na slnečnom mieste. Plocha pozemku 1200 m2. Šírka pozemku 20 m, dĺžka 60 m. IS: pred pozemkom elektrina, vo vzdialenosti cca 10 metrov je obecný vodovod a plyn, kanalizácia formou žumpy.

Cena 15.000 € - možnosť úpravy výhodnejšej ceny podľa aktuálneho kurzu Ft/€. Realitný servis je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, vystavením a vybavením LAKCIM karty, súčinnosť pri prepise energií a služieb spojených s bývaním. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Nehnuteľnosť sa nachádza v prihraničnej oblasti do 30 km od štátnej hranice, nie je problém s denným dochádzaním na Slovensko.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1200 m2
Voda:
verejný vodovod

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti